• +420 602 339 557
  • info@mgautosro.cz

O nás

Vznik Společnosti MG Auto se datuje do roku 1987 sdružením dvou soukromých osob Martina Veselého a Jiřího Šarochy, kteří se jíž delší dobu autoopravárenstvím zabývali. Téhož roku došlo k zakoupení objektu, který posloužil jako základ servisu, který známe dnes.

Základní činností v té době byly karosářské práce. S rostoucí potřebou zvýšení kvality a rychlosti prací byl pořízen sousední objekt. Po výstavbě byla v roce 1996 do provozu uvedena lakovna. V té době se firma rozrostla o několik zaměstnanců, spolehlivých a zkušených pracovníků. Firma působí dodnes v téměř nezměněné sestavě.

V roce 2012 vzniká MG auto s.r.o. a firma již dlouho disponuje karosárnou, mechanickou dílnou a lakovnou. Samozřejmostí je také pneuservis, servis klimatizací, kompletní diagnostika pro všechny značky aut a mnoho dalšího.

V MG Auto s.r.o. najdete vždy vstřícný a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jsme připraveni řešit jakýkoli problém týkající se Vašeho vozu.

MG AUTO s.r.o.

Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies. Další informace

Soubory cookies nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.

Zavřít